Aanbevolen accessoires
-
Nuna LEAF Zonnekap Birch
Nu € 30,00
-
Nuna LEAF Speelbeugel Birch
Nu € 30,00
Uitgebreide productinformatie
De LEAF is ontworpen om een blad na te bootsen dat door de lucht schommelt. Deze beweging zal na een duwtje ruim twee minuten duren. De Nuna LEAF is milieuvriendelijk en energiebesparend.
De Nuna LEAF heeft een uniek ontwerp. Dit maakt het tot een prachtig meubelstuk en tot een mooie aanvulling op moderne en stijlvolle interieurs. De LEAF combineert een iconisch ontwerp, een rustgevende beweging en een prachtige mix van stijl en comfort voor zowel kind als ouder.
Het inzetstuk van pluche geeft extra comfort voor jonge baby's. Dit inzetstuk is gemaakt van 100% gecertificeerd organisch katoen. Ook is dit inzetstuk uitneembaar en wasbaar in de wasmachine.
De 3-punts veiligheidsgordel is zacht, gevoerd en verstelbaar. Deze houdt uw baby comfortabel en veilig.
De Nuna LEAF kan voor meer gebruikt worden dan alleen uw baby vermaken en in slaap wiegen. Dankzij de bewegingsvergrendeling kan de zitting in een positie vastgezet worden om te kunnen voeden en te spelen.
De Nuna LEAF is eenvoudig en gemakkelijk overal mee naartoe te nemen! De zitting kan gemakkelijk van de basis verwijderd worden, waardoor transport en opslag een makkie wordt.
Specificaties
| Categorie | Wipstoeltjes |
|---|---|
| Soort artikel | Wipstoel |
| Merk | Nuna |
| Model / Type | Nuna LEAF |
| Kleur | Wit |
| Soort Frame | Schommelframe |
| Wasvoorschrift | Uitwasbaar |
| Vouwmechanisme | Inklapbaar |
| Rugleuning | Verstelbaar |
| Gordels | 3-punts gordel |
Klantenreviews
Oogt prettig en opgeruimd, baby dik tevreden over uitzicht
Review by moeders on 11-03-11
| Prijs | |
|---|---|
| Product |
Nuna vooral gekocht vanwege ontwerp en uiterlijk. I.t.t. tot de meeste wipstoeltjes is deze niet schreeuwerig met clowntjes en andere toestanden, en het is geen plastic onding. Het wiegconcept is helaas aan onze baby niet besteed, maar wij merken wel dat hij de Nuna verkiest boven de reguliere wipstoeltjes (in reguliere wipstoeltjes schreeuwt hij na 5 minuten de boel bij elkaar). Dit omdat hij in de Nuna veel meer rechtop zit/ligt en dus meer kan zien. Speeltjes zijn makkelijk te bevestigen tussen de klittenbandsluiting, waardoor onze baby tot wel een half uur zichzelf kan amuseren. Erg handig tijdens het koken.
Oogt prettig en opgeruimd, baby 'zit' op juiste hoogte
Review by moeders on 11-03-11
| Prijs | |
|---|---|
| Product |
Eerlijk toegeven: de nuna leaf is voor 50% gekocht vanwege het uiterlijk. En daarin voldoet de nuna prima. Compact, makkelijk in te klappen en onderhoudsvriendelijk. Het rustgevende 'wiegend blad' concept is leuk voor de ouders, maar maakt voor onze baby niets uit. Onze baby waardeert de nuna des te meer omdat hij meer kan zien vanwege de hoek waarin hij ligt t.o.v. 'gewone' wipstoeltjes. Hij zit/ligt meer rechtop dan in de wipstoeltjes bij de oma's, waardoor hij in de Nuna wel een half uurtje zoetjes kan rondkijken. In een gewoon wipstoeltje is dit hooguit 5 minuten.
Schrijf uw eigen review
Laatst door u bekeken producten
-
Wipstoel Mijn Tutje
Nu € 99,95
-
Wipstoel Kidsriver Anemone Sand
Van € 49,00
Nu € 29,00
-
Wipstoel Ecru
Nu € 99,95
-
Wipstoel Baby Luxe Lime
Nu € 39,95




