Bink Bedding

Bink Bedding Leopard Ledikantlaken - 100 x 150 cm

19,95
Delivery icon

Gratis levering vanaf 35 euro

  • Voor 23:59 uur besteld, maandagavond in huis
  • Gratis omruilen en retourneren binnen 14 dagen
Store icon

Afhalen bij Kesteren

  • Niet op voorraad en showmodel niet beschikbaar
19,95
Member icon
Spaar 20 Member punten info

Bink Bedding Leopard Ledikantlaken - 100 x 150 cm - Leopardprint

Het Bink Bedding Leopard Ledikantlaken - 100 x 150 cm is een stijlvolle en functionele keuze voor in het ledikant of de wieg. Dit witte lakentje heeft een omslag met een trendy leopardprint in warme tinten zoals taupe, caramel en zwart, afgewerkt met een elegant ecru biasbandje. Het stoere ontwerp voegt een moderne en gezellige sfeer toe aan de babykamer, terwijl het laken zorgt voor een comfortabele en veilige slaapomgeving.

Gemaakt van 100% katoen voelt het lakentje zacht aan op de huid van je kleintje en biedt het optimaal ademend vermogen. Alle stoffen zijn OEKO-TEX-gecertificeerd en dus vrij van schadelijke stoffen. Met lokale productie in Nederland staat Bink Bedding garant voor kwaliteit en duurzaamheid. Een perfect lakentje om je kindje strak en comfortabel in te stoppen voor een goede nachtrust.

Eigenschappen

  • - Afmetingen: 100 x 150 cm
  • - Materiaal: 100% katoen
  • - Omslag met trendy leopardprint
  • - Kleuren: wit, taupe, caramel, zwart en ecru
  • - Afgewerkt met een ecru biasbandje
  • - OEKO-TEX-gecertificeerd en vrij van schadelijke stoffen
  • - Geschikt voor wieg of ledikant
  • - Geproduceerd in Nederland
Meer van Bink Bedding

Geen aanbiedingen missen?

We houden je graag op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen en attenderen wij je middels onze nieuwsbrief graag op leuke kortingen. Door je e-mailadres achter te laten abonneer je je op onze nieuwsbrief en word je op de hoogte gehouden van interessante nieuwtjes.

Om verder te gaan, log alsjeblieft in