Done by Deer

Done By Deer Celebration Rietjesbeker - 350 ml - Sand

-25%
11,15
Meestal 14,95 info
Delivery icon

Gratis levering vanaf 35 euro

  • Voor 23:59 uur besteld, maandagavond in huis
  • Gratis omruilen en retourneren binnen 14 dagen
Store icon

Afhalen bij Kesteren

  • Op voorraad
  • Showmodel is niet beschikbaar
  • Tijdens openingstijden na 1 uur af te halen
  • Gratis omruilen en retourneren binnen 14 dagen
-25%
11,15
Meestal 14,95 info
Member icon
Spaar 11 Member punten info

Done By Deer Celebration Rietjesbeker - 350 ml - Sand

De Done By Deer Celebration Rietjesbeker - 350 ml - Sand is perfect voor dorstige momenten thuis of onderweg. De beker heeft een vrolijk Celebration design en is uitgevoerd in een zachte zandkleur, waardoor drinken nóg leuker wordt.

De drinkbeker is voorzien van een handig, wegklapbaar rietje dat eenvoudig kan worden verborgen wanneer de beker niet in gebruik is. Dit is hygiënisch en voorkomt knoeien. Dankzij het stevige handvat neem je de beker gemakkelijk mee in de tas of aan de kinderwagen.

Met een inhoud van 350 ml is de beker ideaal voor water, sap of andere koude dranken. De stevige constructie en kindvriendelijke vorm maken deze rietjesbeker geschikt voor dagelijks gebruik.

Eigenschappen

  • - Inhoud: 350 ml
  • - Voorzien van hide-away rietje
  • - Met handig draaghengsel
  • - Ideaal voor thuis en onderweg
  • - Geschikt voor koude dranken
  • - Vrolijk Celebration design
  • - Kleur: Sand
Meer van Done by Deer

Geen aanbiedingen missen?

We houden je graag op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen en attenderen wij je middels onze nieuwsbrief graag op leuke kortingen. Door je e-mailadres achter te laten abonneer je je op onze nieuwsbrief en word je op de hoogte gehouden van interessante nieuwtjes.

Om verder te gaan, log alsjeblieft in