







Met de Jollein Badstof Aankleedkussenhoes - 2 Stuks - 50 x 70 cm - Light Terra/Oatmeal geef je het aankleedkussen een zachte en stijlvolle uitstraling. De badstof voelt comfortabel aan op de gevoelige huid van je kindje en neemt vocht goed op, waardoor ieder verschoonmoment prettig verloopt. Dankzij de set van twee hoezen heb je altijd een schone hoes achter de hand.
De aankleedkussenhoezen zijn geschikt voor standaard aankleedkussens van 50 x 70 cm en blijven dankzij de elastische afwerking goed op hun plaats zitten. De combinatie van Light Terra en Oatmeal zorgt voor een warme, natuurlijke uitstraling die perfect past in iedere babykamer. De hoezen zijn gemaakt van een zachte katoenmix, voorzien van het OEKO-TEX® keurmerk en eenvoudig te wassen op 40°C.
We houden je graag op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen en attenderen wij je middels onze nieuwsbrief graag op leuke kortingen. Door je e-mailadres achter te laten abonneer je je op onze nieuwsbrief en word je op de hoogte gehouden van interessante nieuwtjes.