


De Joolz Aer² Reiswieg – Sage Green biedt een stijlvolle en praktische oplossing om je buggy te gebruiken vanaf de geboorte. De reiswieg is geschikt voor baby's van 0 tot 6 maanden en kan eenvoudig op het Aer² frame worden bevestigd. Ideaal voor onderweg of als rustplek thuis.
Dankzij het ademende matrasje, de zachte bekleding en de ruime zonnekap ligt je kindje heerlijk beschermd en comfortabel. De kap is voorzien van UPF 50+ bescherming en een ventilatievenster.
De reiswieg is licht, los te koppelen met één beweging en blijft zelfstandig staan. Vouwt mee in met de buggy en is gemaakt van duurzame, gerecyclede materialen.
Je kindje ligt stabiel en geborgen in een stevige wieg met veilige bevestiging op het onderstel. De diepe wieg beschermt tegen wind, zon en andere prikkels van buitenaf.
We houden je graag op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen en attenderen wij je middels onze nieuwsbrief graag op leuke kortingen. Door je e-mailadres achter te laten abonneer je je op onze nieuwsbrief en word je op de hoogte gehouden van interessante nieuwtjes.