


Het Bamboom Wieglaken - 100×75 - Bianco is een ideale basis voor een comfortabele en rustgevende slaapomgeving voor je baby. Deze stijlvolle lakenset is gemaakt van zachte bamboestof die niet alleen heerlijk aanvoelt, maar ook ademend, hypoallergeen en temperatuurregulerend is. Perfect voor de gevoelige huid van pasgeborenen.
De set bestaat uit een laken van 100×75 cm, passend voor een standaard wieg in een tijdloze witte kleur (Bianco). De neutrale tint laat zich makkelijk combineren met ander bedtextiel en past in elke babykamer. Het materiaal blijft ook na meerdere wasbeurten zacht en in model, wat zorgt voor langdurig gebruiksgemak.
Dankzij het gebruik van natuurlijke en duurzame materialen biedt Bamboom niet alleen comfort, maar ook een milieuvriendelijke keuze voor bewuste ouders. Deze lakenset is perfect geschikt voor dagelijks gebruik in de wieg, reiswieg of co-sleeper.
We houden je graag op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen en attenderen wij je middels onze nieuwsbrief graag op leuke kortingen. Door je e-mailadres achter te laten abonneer je je op onze nieuwsbrief en word je op de hoogte gehouden van interessante nieuwtjes.